Активна Громада

Громадський бюджет поширюється об’єднаними громадами Закарпаття

У Перечинській ОТГ запрацює бюджет участі, який дозволить мешканцям втілювати власні ідеї та проекти на благо міста.

У Києві відбувся тренінг із залучення громадян до реформ

Під час заходу тренери й спікери Інституту «Республіка» та Центру UA ділилися власним досвідом, як побудувати комунікаційні містки з політичними партіями.

Щотижневий дайджест новин «Активної Громади»

Новини Всеукраїнської Ініціативи «Активна Громада» в період 11.07. – 18.07.

Синергія влади і громади у Луцьку – можлива!

У Луцьку відбувся регіональний форум «Синергія влади та громади – можлива?!», на якому запропонували ввести уніфіковану форму звітування депутатів та відповідний проект рішення.

«Взаємодія громадян: активізація та самоорганізація» відбувалася в Рівному

15 липня, у суботу, в Рівному відбувся заключний тренінг із серії «Взаємодія громадян: активізація та самоорганізація».

«Синергія влади і громади – можлива?/!» – акценти розставляли в м. Богуслав

14 липня відбувся регіональний форум, під час якого налагоджували зв’язок між представниками влади та громадянами шляхом діалогу і обговорення подальших спільних дій.

Тренінг для активних відбувся в Кропивницькому

На факультеті економіки та менеджменту Центральноукраїнського національного технічного університету (ЦНТУ) відбувся тренінг “Взаємодія громади з владою”.

Про ефективність співпраці влади та громади дискутували у Скадовську

12 липня у Скадовській міськраді відбувся регіональний форум «Синергія влади і громади – можлива?/!», який націлений налагодити діалог між виборними особами та громадянами.

У Добропіллі визначали, чи «Синергія влади і громади – можлива?/!».

Під час заходу в рамках проекту «Активна Громада: право вибору» відбулося представлення результатів дослідження Інституту «Республіка» щодо звітування депутатів місцевих рад.

«Синергія влади і громади – можлива?/!» – акценти розставляли у Рівному

Регіональний Форум «Синергія влади і громади – можлива?/!» мав на меті налагодити діалог між депутатами міської ради та громадськістю шляхом діалогу і обговорення подальших спільних дій.