Аналітика

Як боротись з корупцією в Україні?

Антикорупційна реформа розпочалась в Україні ще у 2014 році, після прийняття Верховною Радою Закону “Про запобігання корупції”. Що було далі і що нас чекає в майбутньому ми говорили на зустрічі Клубу Активної Громади “Антикорупційна реформа в Україні”. Спікер: Євген Воробйов, координатор юридичних проектів…

Аналітичний звіт: Публічна консультація “Щодо змін до Конституції України в частині децентралізації”

Цей документ є детальним звітом про проведення серії публічних консультацій, спрямованих на визначення ключових позицій учасників щодо змін до Конституції України в частині децентралізації.  Публічні консультації «Через консенсус – до змін у Конституцію в частині децентралізації», що тривали протягом березня та у червні…

Скільки депутатів Дніпровської міськради не виконують свої обов’язки?

Станом на 1 серпня 2019 року звіти про свою діяльність за 2018 рік подали 47 депутатів Дніпровської міської ради.

63%: як депутати Київради звітували про свою діяльність за 2018 рік

Другий рік поспіль досліджуємо звітування депутатів Київради. У матеріалі ви знайдете інформацію про те, як працювали, і про що звітували обранці за 2018 р.

Як і про що звітують депутати місцевих рад: виборцям на замітку

Третій рік поспіль Інститут «Республіка» збирає дані та аналізує звіти депутатів місцевих рад, цьогоріч під розгляд потрапили обранці 22 місцевих рад.

Вивчення громадської думки, як спосіб партнерства між організаціями

Центр соціальних досліджень НУ «Острозька академія» та ВІ «Активна Громада» у м. Рівне провели власне опитування громадської думки напередодні парламентських виборів.

Конфронтації та насильство ультраправих: витяг з моніторингу за період 15.10.18 – 15.05.19

У звіті містяться дані про вуличне насильство та конфронтацію в Україні з боку ультраправих груп, партій, організацій та громадян.

Результати «читанок» програм кандидатів у президенти України

Координатори ВІ «Активна Громада» провели 62 засідання Клубів за участі 908 громадян, які детально аналізувати програми кандидатів у президенти України.

Конфронтація та насильство ультраправих: результати моніторингу

Ультраправе насильство і конфронтація набувають загрозливих форм протягом останніх років в Україні, що підтвердують дані моніторингу.

Як і про що звітували депутати Івано-Франківської міської ради перед виборцями 

Лише 78% депутатського складу Івано-Франківської міської ради прозвітували за свою діяльність за 2018 рік.