15 липня, у суботу, в Рівному відбувся тренінг «Взаємодія громадян: активізація та самоорганізація». Тренери «Інституту «Республіка»» Олександр Журик та Наталія Головач розповідали рівнянням про те, що таке кампанія «від дверей до дверей», збори громадян, які їхні особливості. Учасники також коротко ознайомилися з тим, що таке фандрейзинг та які його особливості.

АГ Рівне

Разом з тренерами присутні практикувалися «ходити» від дверей до дверей, аби закріпити отримані знання та в подальшому використовувати їх. Також обговорювали позитивні сторони таких кампаній та труднощі, з якими можна стикнутися. Ділилися власним досвідом фандрейзингу та ознайомлювали з його особливостями.

Це третій тренінг, з циклу «Взаємодія громадян з владою», і він є заключним. Радує що рівнян цікавить ця тема. Пошук однодумців- це основа в реалізації будь-якої ініціативи. Це нелегка робота, але дуже важлива, – розповідає координаторка ВІ «Активна Громада» в м. Рівне Наталія Малиновська.

АГ Рівного

У другій частині тренінгу учаснику мали змогу попрактикуватися в  залученні громадян, шляхом моделювання ситуацій щодо розгляду реальних проблем та пошуку активістів. За допомогою  проведення кампанії від дверей до дверей, учасники дізналися про один з методів залучення ресурсів для підтримки ініціативи, як фандрейзинг.

АГ у Рівному

Також учасники тренінгу з радістю ділилися враженнями про знання, які вони отримали.

Дякуємо організаторам за корисну інформацію, та проведений тренінг. Тренери гарно та доступно розповіли про те, як ми можемо активізувати громадян, надали корисні поради щодо того, як краще активізувати власну громадську позицію. Побувавши на такому тренінгу виникає бажання проявити свою громадську активність та застосувати знання на практиці. – поділилася враженнями учасниця тренінгу, вчитель Здовбицької ЗОШ, Журик Катерина.

Більше інформації про заходи на сторінці Активна Громада Рівного (https://www.facebook.com/Активна-Громада-Рівного-245075375938892).

Примітка. Тренінг відбувся за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Уряду Канади.

Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту “Республіка”.

 Контактна особа: Головач Наталія, 097 68 08 014