Львівська область

Міський голова Дрогобича втретє прозвітував в прямому ефірі

19 вересня, в межах проекту «Задай курс владі» відбулося третій за ліком звіт міського голови Дрогобича Тараса Кучми в прямому ефірі.

Дрогобичани обрали локацію для розміщення першої «лого-лавки»

220 – саме стільки разів мешканці міста долучилися до публічної консультації щодо розміщення «лого-лавки» у центральній частині міста.

Тривають публічні консультації у двох українських містах

Наприкінці серпня й початку вересня у двох українських містах – Дрогобичі та Добропіллі – стартували нові публічні консультації з громадянами.

У Дрогобичі обирають розміщення першої лого-лавки

Третя публічна консультація стартувала в Дрогобичі 22 серпня і триватиме до 12 вересня.

Дайджест новин Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада»

Новини Всеукраїнської Ініціативи «Активна Громада» в період 10.08.18 – 24.08.18

Дрогобичан закликають обрати місце для першої лого-лавки

22 серпня, у Світлиці Дрогобицької Ратуші відбулася прес-конференція щодо обрання місця встановлення першої лавки.

Майже 72% депутатського складу Львівської міськради прозвітували перед виборцями

З 64 депутатів прозвітували перед виборцями про свою діяльність за 2017 рік 46 осіб.

Лише 9 із 36 депутатів Дрогобицької міської ради завантажили свої звіти на «Трибуну депутата»

Ознайомитися зі звітами депутатів Дрогобицької міської ради про їх діяльність у 2017 році.

Інструменти прямої демократії: як українці використовують свої права та можливості

Інструментами громадської участі називають методи, які дозволяють активному українцю впливати на прийняття рішень.

Щотижневий дайджест новин «Активної Громади»

Новини Всеукраїнської Ініціативи «Активна Громада» в період 03.07.18 – 13.07.18