19 вересня, в межах проекту «Задай курс владі», відбувся третій звіт міського голови Дрогобича Тараса Кучми в прямому ефірі.

Безымянный

Незмінно, медіа-майданчиком для звіту виступило найпопулярніше в регіоні ФМ радіо «Твоє-радіо». Цього разу ефір стосувався реформи в освіті і медицині.

Поставити свої запитання слухачі могли надіславши повідомлення на Вайбер, чи розмістивши коментар під прямою трансляцією ефіру в мережі Фейсбук.

Загалом, міський голова отримав більше двадцяти запитань, левову частку яких озвучено  і є висока вірогідність того, що слухачі  отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

Кілька тисяч слухачів на хвилях 101.4, близько двох тисяч переглядів в соцмережі – такий кількісний результат звіту.

Нагадаємо,  у  лютому 2018 року у Дрогобицькій міській раді  відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Дрогобицькою міською радою в особі міського голови Тараса Кучми та Громадською організацією «ВГО «Інститут Республіка»» в особі координатора ВІ «Активна Громада» у м. Дрогобич.

Меморандум передбачає налагодження співпраці дрогобичан з органами місцевого самоврядування.

З того часу в місті відбулося три публічних консультації і тричі міський голова звітував в прямому ефірі.

Переглянути ефір можна за посиланням:

Також ознайомитися з ним можна на сайті Дрогобицької міської ради .

Зазначимо, що публічне звітування очільників міст – один з напрямків роботи “Активгої Громади” і межах проекту “Задай курс владі”. Ця кампанія впроваджуються у 30 містах по Україні за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).