Наприкінці серпня й початку вересня у двох українських містах – Дрогобичі та Добропіллі – стартували нові публічні консультації з громадянами.

Дрогобичани цього разу мають обрати, де розмістити першу лавку у формі туристичного логотипу міста? Станом на 10 вересня вже більше 200 громадян висловили свою думку щодо локації.

Таким чином, маємо наступні результати:

10.09.18 результ. пром

 

Як зазначили представники влади, лавка буде встановлена вже до Дня міста Дрогобича 21 вересня, тому зараз необхідно визначитися з її розміщенням. Дрогобичани мають можливість висловитися до 12 вересня включно!

Віддати свій голос кожен має можливість за допомогою електронного сервісу «Ваша Думка», перейшовши за посиланням: vdmk.org/3065 або надіславши СМС з текстом «5038 номер відповіді» на номер 093-177-00-35.

  • 1. Біля центрального входу в Догобицьку міську раду;
  • 2. На площі Замкова гора

БУДЬТЕ АКТИВНИМИ!

***

Добропільчани мають можливість також обрати розташування інформаційного екрану. За словами регіонального координатора «Активної Громади» Сергія Калініна це питання винесено на обговорення у зв’язку з відсутністю деяких каналів комунікацій (таких як ТБ, радіо та ін) у місті. А нині проблема інформування населення Добропілля стоїть на першому місці.

Уже близько сотні громадян висловили думку, і маємо такі результати:

10.09.18, пром результ

Запрошуємо всіх долучитися до вибору! Будьте активними, оскільки консультація триває лише до 1 жовтня!

Запропоновано наступні локації:
1. Біля спортивного комплексу.
2. Алея перед міськрадою, пер. Європейський
3. Центральна площа ім. Арутюнова

Обирати слід за допомогою електронного сервісу «Ваша Думка» за посиланням: https://vdmk.org/1094 або надіслати СМС з текстом «1094 (пробіл) номер відповіді» на номер 093-177-00-35. Ціна смс згідно з тарифом вашого оператора.

***

Публічні консультації – це простий та доступний для всіх інструмент, за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання. Воно виноситься на загальне обговорення, кожен громадянин може висловитися і вплинути на прийняття остаточного рішення.

Нагадаємо, що публічна консультація проходить в межах проекту «Задай курс владі», що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).