Перша публічна консультація в Сумах завершилася і громадяни визначили місце розташування точки доступу до Wi-Fi.

7 вересня відбувся підсумковий брифінг за участі представників влади, громадян і ЗМІ. Сумчани обирали, де слід облаштувати зону безкоштовного доступу до мережі Інтернет.

На веб-ресурсі «Ваша думка» було розміщено 5 пропозицій, з яких жителі мали обрати лише одну. Усього в публічному опитуванні взяло участь майже 300 осіб.

Результати СУМИ

«Найбільш популярною точкою розміщення безкоштовного Wi-Fi для містян є парк відпочинку імені Кожедуба, і це для нас важливо. Громадяни цікавляться інструментами участі, які дозволяють впливати на владу при прийнятті рішень, що стосуються великої кількості сумчан. Тому ми, як міська влада, популяризуємо такі заходи, завдяки яким отримаємо чітку думку громади до якої дослухаємося», – підвела підсумки Антоніна Кохан (директор департаменту комунікацій та інформаційної політики Сумської міської ради).

Суми ПК

Саме в парк відпочинку імені Кожедуба мають облаштувати ще одну зону, а їх, за даними начальника відділу інформтехнологій та комп’ютерного забезпечення Віктора Бєломара, у Сумах 24. За попередньою інформацією нова точка дотупу до Wi-Fi буде облаштована в листопаді.

Говорячи про сам інструмент публічних консультацій і ресурс «Ваша думка», координатор ВІ «Активна Громада» Інституту Республіка» Михайло Горкуша зазначив, що користуючись цим веб-ресурсом, містяни можуть обрати один із варіантів відповіді та визначити пріоритетність тих чи інших варіантів.

Нагадаємо, що в липні був підписаний Меморандум про співпрацю між Сумською міськрадою та Інститутом “Республіка”.

Джерело: Інформаційний портал СМР