У Краматорську пройде форум на тему “Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами”.

Протягом листопада 2019 – лютого 2020 року у різних містах України буде проведено 10-ть міжрегіональних Форумів. Всі вони присвячені обговоренню конституційного процесу в Україні та побудові відкритого діалогу з громадянами. Метою проведення Форумів є сприяння відкритому діалогу з громадянами щодо конституційного процесу в Україні.

Banner.001

Серед спікерів заходу будуть народні депутати України, українські та міжнародні експерти у сфері конституційного права, громадські діячі.

Під час заходу відбудеться обговорення таких питань:

  • можливості та перешкоди на шляху демократичного розвитку України;
  • теоретичні аспекти внесення змін до Конституції України;
  • тенденції конституційного процесу в Україні;
  • нові ініціативи щодо зміни Конституції України;
  • конституційні зміни, які потрібні суспільству.

У листопаді – грудні 2019 року вже було проведено 5 публічних форумів в таких містах: Львів, Житомир, Черкаси, Запоріжжя, Київ. До обговорення конституційного процесу долучилося щонайменше 500 учасників, серед яких місцеві активісти, експерти, науковці, лідери і активісти громадських організацій, політичних партій, молодіжних організацій, народні депутати України, депутати місцевих рад, вчителі, журналісти. Під час дискусій учасники пропонували своє бачення конституційного процесу та рекомендації щодо внесення змін до Конституції України, на основі яких громадськими організаціями буде розроблено спільний документ за результатами форумів. Для ознайомлення з форумами, просимо переглянути коротке відео і поширити інформацію про дискусії серед громадян, активістів НУО, політичних партій, медіа та інших зацікавлених груп.

Десятий міжрегіональний форум “Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами” відбудеться 17 лютого 2020 року у місті Краматорськ. Детальну інформацію про місце проведення та програму заходу буде надіслано лише зареєстрованим учасникам на електронну адресу.

Під час заходу відбуватиметься обговорення таких питань:

  • можливості та перешкоди на шляху демократичного розвитку України;
  • теоретичні аспекти внесення змін до Конституції України;
  • тенденції конституційного процесу в Україні;
  • нові ініціативи щодо змін до Конституції України;
  • конституційні зміни, які потрібні суспільству.

Форум триватиме з 10:30 до 17:00.

До участі у заході запрошуємо: активних громадян, представників місцевих осередків політичних партій, народних депутатів України та місцевих рад. Запрошуємо також громадських активістів, експертів, журналістів та інші активних представників громад.

Взяти участь у роботі Форуму у Краматорську можуть представники Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Луганської областей. Однак ми не обмежуємо участь  учасників з інших областей.

Всіх охочих долучитися до Форуму просимо заповнити відповідну реєстраційну форму:

Участь в заході безкоштовна. 

Організатори покривають витрати на проїзд (за наявності проїзних квитків) та забезпечують обідом.

За додатковою інформацією звертайтеся до Гліба Міхно, програмного асистента Національного Демократичного Інституту (NDI): 

за телефоном (063)-722-39-44

за електронною адресою hmikhno@ndi.org.

Читайте, як пройшов Форум в місті Одеса 3 лютого – за посиланням.

Примітка. Захід організовує Національний Демократичний Інститут у співпраці з Інститутом “Республіка”, Центром політико-правових реформ (ЦППР), Реанімаційним Пакетом Реформ (РПР), Громадською мережею публічного права та адміністрації UPLAN, за підтримки американського народу наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).