У Харкові відбудеться 9-тий міжрегіональний Форум щодо конституційних змін.

Протягом листопада 2019 – лютого 2020 року в різних містах України відбуваються міжрегіональні форуми “Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами”. Нещодавно, в Одесі, пройшов 8-мий Форум із запланованих 10-ти. Всі вони присвячені обговоренню конституційного процесу в Україні та побудові відкритого діалогу з громадянами. 

Нагадуємо, що лише протягом листопада – грудня минулого року (2019) було проведено 5-ть таких публічних Форумів у Львові, Житомирі, Черкасах, Запоріжжі та Києві. За цей час до обговорення конституційного процесу долучилося щонайменше 400 учасників/ць. В обговореннях взяли участь місцеві активісти/тки, експерти/тки, науковці/виці, журналісти/тки, а також представники/ці громадських та молодіжних організацій, політичних партій, народні депутати/тки України та місцевих рад. Під час дискусій учасники/ці пропонували власне бачення конституційного процесу та рекомендації щодо внесення змін до Конституції України. Після завершення серії з 10-ти Форумів, на основі зібраної інформації, громадськими організаціями буде розроблено спільний документ за результатами обговорень.

Щоб дізнатися більше інформації про перебіг Форумів просимо переглянути коротке відео та поширити інформацію про дискусії серед громадян/нок, активістів/ток НУО, політичних партій, медіа та інших зацікавлених груп.

84273575_1107755169616864_8354474954300850176_n

Дев’ятий міжрегіональний форум “Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами” відбудеться 10 лютого 2020 року в місті Харків. Детальну інформацію про місце проведення та програму заходу буде надіслано лише зареєстрованим учасникам/цям на електронну адресу.

Серед спікерів/рок заходу будуть народні депутати/тки України, громадські діячі/чки, українські та міжнародні експерти/тки у сфері конституційного права.

Під час заходу відбуватиметься обговорення таких питань:

 • можливості та перешкоди на шляху демократичного розвитку України;
 • теоретичні аспекти внесення змін до Конституції України;
 • тенденції конституційного процесу в Україні;
 • нові ініціативи щодо змін до Конституції України;
 • конституційні зміни, які потрібні суспільству.

Форум триватиме з 10:30 до 17:00.

До участі у заході запрошуємо:

 • активних громадян/нок;
 • представників/ць місцевих осередків політичних партій;
 • народних депутатів/ток України та місцевих рад;
 • громадських активістів/ток;
 • експертів/ток;
 • журналістів/ток;
 • інших активних представників/ць громад.

Взяти участь у роботі Форуму в Харкові можуть представники/ці Харківської, Полтавської, Сумської, Дніпропетровської, Донецької, Луганської та Чернігівської областей. Однак ми не обмежуємо участь  учасників/ць з інших областей.

Всіх охочих долучитися до Форуму просимо заповнити відповідну реєстраційну форму:

Участь в заході безкоштовна. 

Організатори покривають витрати на проїзд (за наявності проїзних квитків) та забезпечують обідом.

За додатковою інформацією звертайтеся до Гліба Міхно, програмного асистента Національного Демократичного Інституту (NDI): 

за телефоном (063)-722-39-44

за електронною адресою hmikhno@ndi.org.

Читайте, як пройшов Форум у місті Ужгород 27 січня – за посиланням.

Примітка. Захід організовує Національний Демократичний Інститут у співпраці з Інститутом “Республіка”, Центром політико-правових реформ (ЦППР), Реанімаційним Пакетом Реформ (РПР), Громадською мережею публічного права та адміністрації UPLAN, за підтримки американського народу наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).