Перша консультація з жмеринчанами стосується оформлення фасаду однієї з міських шкіл.

11 жовтня в залі засідань Жмеринської міської ради відбувся брифінг «Публічні консультації як механізм побудови діалогу між владою і громадою». Заступник міського голови з питань культурної політики міста – Володимир Дудік і координатор ВІ «Активна Громада» – Андрій Сільченко презентували старт перших у місті публічних консультацій.

Заступник міського голови з питань культурної політики міста – Володимир Дудік зазначив: «Тепер громада Жмеринки зможе консультувати свою владу через прогресивний і зручний інструмент публічних консультацій. За допомогою цього інструменту міська рада зможе почути і врахувати думку Жмеринчан про справді важливі та актуальні для міста проблеми. І це дасть можливість і вирішувати їх у найкращий для жителів міста спосіб».

Питання, яке винесене на обговорення: Яку із запропонованих робіт потрібно відтворити на фасаді ЗОШ №4 у Жмеринці?  З роботами можна ознайомитись на сайті міської ради або сторінці Активної Громади Жмеринки у фейсбуці.

ІР Жмеринка

Висловити свою думку й обрати власний варіант можна:

  • за посиланням https://www.vdmk.org/2339 
  • надіславши СМС-повідомлення з текстом: «2339 (пробіл) (номер відповіді)» на номер 093-177-00-35 *(ціна смс згідно з тарифом вашого оператора).

У межах консультації на вибір жмеринчан представлено 15 робіт місцевих авторів, з якими можна ознайомитись на сайті міської ради або у соціальних мережах. Робота, яка набере найбільшу кількість голосів громадян буде  на фасаді Жмеринської загальноосвітньої школи №4.

Перша публічна консультація розпочалась 9 жовтня та триватиме до 25 жовтня включно.

Результати голосування будуть оприлюдненні на офіційному веб-сайті Жмеринської міської ради та фейсбук сторінках Інституту «Республіка».

“Для запровадження публічних консультацій у Жмеринці ми пройшли довгий шлях. Почали цей процес ще навесні і тільки зараз отримали результат. На цьому шляху було багато складностей, але разом із активними жмеринчанами і у співпраці з новою владою міста ми їх подолали”, – говорить Андрій Сільченко.

Запровадження даної ініціативи стало можливим завдяки плідній співпраці Жмеринської міської ради з «Активною Громадою» Інституту «Республіка».

Детальнішу інформацію можна отримати: у регіонального координатора Інституту «Республіка» Андрія Сільченка за телефоном +380674301554.

Варто зазначити, що впровадження інструменту консультацій з громадськістю здійснюється в межах проекту «Задай курс владі» від Інституту  «Республіка». 

Примітка. Проект втілюється за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).