Тренінг “Міські ініціативи: як змінити свій простір” проходив в Острозькій академії.

Під час тренінгу спікери розповіли, як правильно створити свій проект та взаємодіяти з владою. Окрім теорії трененерки Наталія Малиновська та Наталія Головач (координаторки “Активної Громади”) давали учасникам і практичні завдання.

Острог АГ Рівне (1)

Отже, щоб створити власний проект, варто знати:

1) Проект повинен бути корисним для людей.
2) Назва повинна бути чітка, лаконічна й повністю відображати зміст проекту.
3) Забороняється порушувати авторські права.
4) Потрібно чітко порахувати і включити в бюджет абсолютно всі витрати.
Тільки після виконання всіх пунктів, проект буде розглянуто.

Острог АГ Рівне (2)

Ми обрали тему, яка буде корисна саме для громади Острога і студентів міста та вибирали такі інструменти, і що можна було б потенційно запроваджувати та використовувати. Щось таке, що б активізувало місцеве населення, допомагало взаємодіяти і було корисно”, – повідомляє викладачка НаУ ОА, координаторка Інституту “Республіка”  Наталія Малиновська.

Окрім розгляду інструментів участі, тренени звернули увагу на вже реалізовані проекти та ініціативи. Позитивні приклади реалізації інструментів участі в різних містах підтверджують теорію та допомагають учасникам повірити у власні сили.

Острог АГ Рівне (3)

Я думаю, що це був один із найінформативніших заходів, які я відвідала тут за цих півтора місяці. Цей тренінг розповідає про реальні механізми і буквальні кроки для досягненя змін. Я дізналася, як самому, не маючи ніяких фінансових можливостей, знайти і як ці знання використати для того, щоб досягти справжніх змін у своєму невеликому осередку”, – ділиться враженнями, студентка першого курсу  Тетяна.

Також організатори тренінгу повідомили, що 26 жовтня відбудеться марафон з політичних реформ у Рівному. У цьому заході візьмуть участь депутати й експерти з політичних реформ, антикорупції та партійного фінансування.

Джерело: Острог.інфо