Закінчилася друга публічна консультація з громадянами в Добропіллі

У м. Добропілля завешилася чергова публічна консультація, в ході якої з’ясовували у громадян найкраще місце для встановлення інформаційного екрану. Під час проведення консультацій було залучено 325 осіб.

“Вибір мешканців міста склався неоднозначно: з невеликою різницею в 16 голосів лідируючу позицію отримало суспільне місце біля спортивного комплексу. З відкриттям стадіону і спортивного комплексу саме це місце нещодавно стало одним з найпопулярніших”, – говорить регіональний коориднатор ВІ “Активна Громада” в Добропіллі Сергій Калінін.

ПК-2 результати

На другому місці – Центральна площа ім. Арутюнова – не менш важливе громадське місце, де регулярно проходять концерти, фестивалі, ярмарки тощо.

Зазначимо, що публічні консультації несуть рекомендаційний характер, і їх результати будуть винесені на обговорення під час прийняття рішень місцевою владою. Проте остаточне рішення залишається за представниками влади.

Публічні консультації з громадянами впроваджуються Інститутом “Республіка”  спільно з місцевими радами. Це інструмент завдяки якому влада звертається до громадян для отримання їхніх думок щодо питання, яке впливає на їхнє життя. Метою такого інструменту є не лише вислуховування пропозицій громадян, але процес, який  наприкінці має результат – прийняття рішення.

Примітка. Проведення даної публічної консультації здійснюється в рамках проекту «Задай курс владі» за підтримки «Національного Демократичного Інституту» (NDI).