У цей четвер, 11 жовтня,  в місті Рівне, відбувся тренінг «Інструменти участі. Публічні консультації».

Під час тренінгу, який провели тренерка Альона Музичук та комунікаційна координаторка ВІ «Активна Громада» в місті Рівне Наталія Головач, рівняни дізнавалися про такий інструмент участі як публічні консультації.

11

Присутні отримали інформацію про користь публічних консультацій для громадян і влади, їх особливостій і переваги. Тренерки представили учасникам ресурс «Ваша думка» та розповіли про міста, у яких вже успішно впроваджені публічні консультації в Україні. Також, учасники мали змогу дізнатися про закордонний досвід публічних консультацій.

6 (1)

Під час заходу на практиці всі вчилися формулювати питання й варіанти розв’язання проблеми і винесення на публічне обговорення. Учасники деталізували методи і шляхи поширення інформації та залучення громадян для висловлення власної думки під час проведення публічних консультацій.

44 (1)

Ми прагнули детальніше розповісти про такий інструмент участі як публічні консультації, адже він націлений на взаємодію між владою й громадянами та залучення громадян до прийняття рішень. У 15 містах України вже відбулися публічні консультації з використанням ресурсу «Ваша думка», який дозволяє залучити більшу кількість громадян до прийняття рішень, – розповідає комунікаційна координаторка ВІ «Активна Громада» в місті Рівне Наталія Головач.

Більше інформації про заходи на сторінці “Активна Громада Рівного”.

Контактна особа: Олена Музичук, тел.. +38 093 598 27 50

Примітка. Тренінг відбувся за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».