Четверта публічна консультація в Ужгороді стосується виду дерев, які слід висадити на площі Шандора Петефі.

Ужгородська міська рада цікавиться думкою ужгородців про вид дерев, який варто висаджувати на площі Шандора Петефі. Необхідність проведення консультації виникла в результаті дискусії в громаді щодо якості дерев, які слід висаджувати на відремонтованій площі. Оскільки надходило багато різних пропозицій, у міськраді вирішили скористатись уже відомим жителям і зручним методом консультацій за допомогою сервісу “Ваша думка”.

На площі Шандора Петефі завершуються роботи з благоустрою громадського простору. За висновками фахівців-ботаніків рекомендовано висаджувати одне із шести порід дерев. Ужгородці можуть обрати один з варіантів:

1. Ліквідамбр смолоносний, амброве дерево (Liquidambar styraciflua)

2. Золотий дощ звичайний (Laburnum anagyroides)

3. Клен гостролистий (Acer platanoides)

4. Кельрейтерія волотиста, золотий дощ волотистий, хибне мильне дерево (Koelreuteria paniculata)

5. Каркас західний, залізне дерево, кам’яне дерево (Celtis occidentalis)

6. Сакура (Cerasus serrulata)

Uzh-4

Консультація триватиме до 25 жовтня включно. Зробити вибір можна он-лайн: https://vdmk.org/4978  або через СМС “4978 (пробіл) номер відповіді” на номер 093-177-00-35.

Варто зазначити, що в результаті першої консультації в Ужгороді, що стосувалася підсадки дерев поруч з каштанами на Київській набережній, будуть висаджувати двох лідерів консультації – і клен, і гінкго білобу.

***

Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ГО «ВГО «Інститут «Республіка».

Публічні консультації впроваджуються в межах проекту «Задай курс владі», що реалізовується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).