У Дрогобичі завершилися публічні консультації

Два тижні з 12 по 26 грудня 2018 дрогобичани мали змогу обрати одну з запропонованих назв для скверів у центральній частині міста між вулицями Т. Шевченка, І. Франка та Лесі Українки. ВІ “Активна Громада” Інституту “Республіка” за підтримки Дрогобицької міської ради та ГО “Український молодіжний прорив” провели ці публічні консультації.

28 грудня о 13:00 відбулася презентація результатів. Усього у двох обговореннях участь узяли 401 мешканець Дрогобича

Отже, для скверу між вулицями Т. Шевченка та І. Франка результати наступні:

ПК Дрогобич, результати (1)

Перевагу здобув варіант “Студентський” – 97, так вирішил дрогобичани.

Що стосується назви скверу між вулицями І. Франка і Лесі Українки, то 205 осіб вирішили наступним чином.

ПК Дрогобич, результати (2)

Перевага за назвою “Франкопарк” з відривом у 7 одиниць.

За словами радника міського голови Олега Дукаса, ці результати  будуть запропоновані на розгляд гуманітарної комісії. Згодом, щоб затвердити ці назви, це питання буде винесено на сесію Дрогобицької міької ради.

Нагадуємо, що обирали дрогобичани з тих назв, які самі запропонували. Збір варіантів назв тривав протягом двох тижнів та завершився 10 грудня.

Ще в серпні 2017 за ініціативи ГО “Український молодіжний прорив” стартував проект “Залучення громади до створення концепції розвитку трьох маленьких парків у м. Дрогобичі” на вулицях Лесі Українки, Івана Франка та Тараса Шевченка. За цей час за підтримки проекту “Київський діалог” було сформовано концепцію розвитку парків та спільно з Дрогобицькою міською радою і за підтримки мережі магазинів “АртСвітло” проведено конкурс серед архітекторів на кращий проект цих зелених зон. На сьогодні ці сквери (так буде правильно надалі називати ці зелені зони) не мають офіційних назв, тому постала потреба у вирішенні цього питання.

1545127571

Публічна консультація дозволяє спростити процес врахування думки громади для влади. Цей інструмент створює можливість для мешканців міста  взяти участь у прийнятті рішень на місцевому рівні у максимально доступний спосіб. Це у свою чергу сприяє ефективній комунікації громади та влади. Відбуваються консультації за допомогою електронного сервісу «Ваша Думка».

Ініціатива впроваджується в межах проекту «Задай курс владі» ВІ «Активна Громада» від Інституту «Республіка».

Довідка.  Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).