У Кропивницькому завершилася третя публічна консультація.

Тривало публічне обговорення назви вулиці з 18 по 28 грудня минулого року. У містян запитували: Чи варто перейменувати вулицю Дворцова у Кропивницькому? Серед варіантів відповідей: 1. Так. На назву «Театральна». 2. Так. На назву «Мистецька». 3. Ні. Залишити назву «Дворцова».

Регіональний координатор Всеукраїнської кампанії «Задай курс владі» Інституту «Республіка» Анатолій Стоян повідомив, що мешканці міста мали можливість висловити свою думку щодо назви однієї з центральних вулиць обласного центру за допомогою електронного ресурсу «Ваша думка» або смс-повідомлення. Також на офіційному веб-сайті міської ради була створена рубрика «Публічна консультація».

Результати публічної консультації, в якій взяли участь 355 осіб:

– 44 % (155 кліків) за «Театральну»;

– 40 % (143  кліки) за «Дворцову»;

– 16% (57 кліки) за «Мистецьку».

ПК - 3, результат Кропивницький

«Публічна консультація – це простий та доступний для всіх інструмент, за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання, тому міська влада у співпраці з Інститутом «Республіка» надалі буде використовувати цей механізм», – зазначила в.о. начальника відділу з питань внутрішньої політики міської ради міста Кропивницького Оксана Горбенко.

Регіональний координатор «Активної Громади Кіровоградщини» Анатолій Стоян подякував керівництву міської ради за співпрацю в проведенні третьої у місті публічної консультації. Він також передав у міську раду звернення з результатами публічної консультації для подальшого розгляду питання й прийняття відповідного рішення.

Зазначимо, що публічні консультації впроваджуються в межах проекту «Задай курс владі», що реалізовується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).