Про доцільність зміни назв вулиць консультується влада Ужгорода

Наприкінці минулого року стартували дві публічні консультації в Ужгороді. Вони стосуються доцільності перейменувань вулиць, дискусії про які тривають вже кілька років поспіль. Аби остаточно розв’язати проблему міська влада винесла питання на розгляд громадян.

УВАГА! Публічні консультації триватимуть до 16 січня 13:00. Кінцева дата  консультацій змінилася, оскільки сесія Ужгородської міської ради відбудеться 18 січня, на якій і буде винесено остаточне рішення.

Так, в ужгородців запитують: Чи доцільно перейменовувати вулицю Перемоги на вулицю Капушанську?

Для остаточного закріплення назви для цієї вулиці, міська рада запрошує ужгородців обрати за посиланням https://vdmk.org/2248 або SMS «2248 (пробіл) номер відповіді» на номер 093-177-00-35* (варість за тарифом оператора) один з таких варіантів:

1 – ТАК (вулиця Капушанська)

2 – НІ (вулиця Перемоги)

Станом на 9 січня маємо наступні результати цієї ПК:

Консультація триватиме до 16 січня 13:00! Будьте активними!
***

Ще одна публічна консультація стосується двох вулиць. Тому, запитують: Чи доцільно перейменувати вулицю Кароя Мейсароша на Антона Кашшая? Обрати варіанти можна за посиланням: https://vdmk.org/2774 або SMS «2774 (пробіл) номер відповіді» на номер 093-177-00-35*

Пропонуються до обговорення такі варіанти:

  1. – Так, перейменувати вулицю Кароя Мейсароша на Антона Кашшая, а вулицю Антона Кашшая на Кароя Мейсароша;
  2. – Так, перейменувати вулицю Кароя Мейсароша на Антона Кашшая та вулицю Декабристів на вулицю Кароя Мейсароша;
  3. – Ні, в жодному випадку зміни не потрібні.

Станом на 9 січня проміжні результати виглядають так:

проміжні результати, 09.01 (2)

Принагідно відзначимо, що можлива зміна назв вулиць не тягне за собою необхідності будь-яких реєстраційних дій для громадян, які мешкають на таких вулицях міста чи щодо їхнього нерухомого майна.

Що таке публічні консультації? Це процес комунікації між органами місцевого самоврядування та громадянами (зацікавленими сторонами), за допомогою якого обидві сторони стають поінформованими про різні перспективи та пропозиції. Це інструмент, який надає можливість громадянам впливати на зміст рішень, що їх ухвалюють органи місцевого самоврядування.

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ГО «ВГО «Інститут «Республіка». Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).