Громадська організація «Центр підтримки молодих жінок» у Дніпрі розпочинає проект «Аудит територій для безпеки та благоустрою».

Проект спрямований на підсилення професіоналізму лідерів/ок громадських організацій та активістів/ок з міста Дніпро для подолання соціальної напруги, запобігання конфліктів, підвищення рівня безпеки територій та благоустрою, участі у демократичному розвитку України.

Термін реалізації проекту 5 місяців. Серед заходів проекту – два одноденних тренінги з використання методик форум-театру та симуляційної гри, підсумковий круглий стіл. Впродовж проекту передбачені локальні активності.

ПРОЕКТ Дніпро (1)

До участі у проекті запрошуємо активістів/ок громадських організацій, які працюють із жінками у Дніпрі, зокрема, жінок-ВПО, активних представників/ представниць громади міста, журналістів/ок та блогерів/ блогерок. При відборі до участі пріоритет матимуть команди з 2 осіб.

Перший тренінг за темою «Безпека території – фундамент розвитку громади» відбудеться 6 лютого у м. Дніпро.

Ведуча тренінгу  – Жебрик Наталя, тренерка з прав людини, фасилітаторка. Реєстрація відкрита до 24 січня за посиланням: https://goo.gl/forms/xYRuI236yQa5Wtyt2

Питання, що розглядатимуться на тренінгу «Безпека території – фундамент розвитку громади»:

  1. Гендерна політика в Україні, гендерні концепції та розвінчання гендерних стереотипів.
  2. Діалог в громаді та партнерство жінок і чоловіків у різних сферах життя для подолання соціальної напруги.
  3. Аудит безпеки територій: теорія та практика аналізу публічних місць і реагування.

 Участь у тренінгу – безкоштовна. Упродовж дня передбачені обід, перерви на чай зі смаколиками.

 Проект координує – Кузьменко Ольга, (066)273-90-86.

Проект «Аудит територій для безпеки та благоустрою» реалізовується за підтримки Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» від Інституту «Республіка» та  Національного Демократичного Інституту (NDI).