У Добропіллі, що на Донеччині, влада знову консультується з громадянами.

Першого вересня “Активна Громада Добропілля” запустила нове опитування думки громадян. Цього разу мешканці мають обрати місце розташування інформаційного екрану.

За словами регіонального координатора Сергія Калініна це питання винесено на обговорення у зв’язку з відсутністю деяких каналів комунікацій (таких як ТБ, радіо та ін) у місті. А нині проблема інформування населення Добропілля стоїть на першому місці. Тому міською радою в партнерстві з компанією ДТЕК було прийнято рішення встановити вуличний екран для інформування містян і гостей про події, що будуть відбуватися в місті, показу соціальних роликів, афіш, трансляції важливих заходів локального та всеукраїнського масштабів.

Проте гостро постало питання місця розміщення даного екрану. Так, координатор ВІ «Активна Громада» в м. Добропілля Сергій Калінін запропонував провести публічні консультації і з’ясувати думку населення.

Запропоновано наступні локації:
1. Біля спортивного комплексу.
2. Алея перед міськрадою, пер. Європейський
3. Центральна площа ім. Арутюнова

Публічна консультація розпочалася з 1 вересня та триватиме до 1 жовтня 2018 року. За допомогою електронного сервісу «Ваша Думка» добропільчани зможуть відправити свою відповідь за посиланням: https://vdmk.org/1094 або СМС з текстом «1094 (пробіл) номер відповіді» на номер 093-177-00-35. Ціна смс згідно з тарифом вашого оператора.

Dobropillia 2

Закликаємо мешканців бути активними!

І нагадаємо, що публічна консультація дозволяє спростити процес врахування думки громади для влади. Цей інструмент створює можливість для мешканців міста взяти участь у прийняті рішень на місцевому рівні у максимально доступний спосіб. Це, у свою чергу, сприяє ефективній комунікації громади та влади.

Публічна консультація впроваджується в межах проекту «Задай курс владі» ВІ «Активна Громада» від Інституту «Республіка». Разом з міською радою міста Добропілля активісти запрошують добропільчан висловити свою думку!

Довідка. Проект «Задай курс владі» реаоізовується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).