Про Інститут “Республіка” та “Активну Громаду” координатори Дніпровського осередка розповідали всім учасникам Ярмарки громадських організацій.

1 вересня відбувся захід «Picnictorium», організований Дніпропетровською облрадою та КП «Молодіжний центр «Освіторіум» Дніпропетровської обласної ради.

Регіональний та комунікаційний координатори ВІ «Активна Громада» у м. Дніпро Дмитро Чернишов та Дмитро Твердохліб відвідали подію представили «Інститут «Республіка». Вони розповіли про проекти, що реалізовуються «Активною Громадою» у м. Дніпро та по всій Україні на Ярмарці громадських організацій.

АГ Дніпро

Захід проходив в інтерактивному форматі та складався з кількох блоків:

– Ярмарка громадських організацій;

– «Жива бібліотека». Спікерами були: священнопротоієрей О. Дмитрій Цигікало із темою «Молодь і церква сучасності» та випускник лідерського курсу Georgetown University й директор КП «Освіторіум» Сергій Кривогуз із темою «Досвід роботи в організаціях США і імплементацією цього досвіду в Україні»;

– Лекторіум. Спікером якого став директор Дніпропетровського регіонального відділу фонду «Відродження» Владислав Романов із темою «Заповнення грантових заявок та робота з міжнародними фондами»;

– Скаутський з’їзд різних організацій, зокрема СО «СКІФ», «ПЛАСТ Дніпро» та «Дитячий туристичний клуб «БАФ»;

– Козацькі майстер-класи та тренінг з виховання свідомої молоді М-18, спрямований на розвиток громадянської позиції.

АГ Дніпра

Під час Ярмарки ГО координатор «Активної Громади» у Дніпрі Дмитро Чернишов презентував діяльність організації відвідувачам та іншим громадським об’єднанням. Обмінялися дсвідом з «Карітас Донецьк у м. Дніпро», Молодіжний центр «Кузня української інтелігенції», «Дух Нації», «AIESEC Ukraine», «ФРІ Дніпро», «EYC», «Молодь Дніпра», «Молодь України разом», «Червоний хрест Дніпропетровщіни» та «Профспілковий Клуб «Нове бачення». Також Дмитро запропонував відвідувачам Ярмарки взяти участь у зйомці на підтримку впровадження публічних консультацій, в результаті чого декілька осіб погодилося на інтерв’ю.

У той же час комунікаційний координатор Дмитро Твердохліб встиг поспілкуватися з директором регвідділу фонду «Відродження» Владиславом Романовим та директором «Освіторіуму» Сергієм Кривогузом. Разом вони обговорили умови співпраці з Інститутом «Республіка» у різних напрямках. Дмитро встиг обговорити формат подібних заходів і з Головою «СО «СКІФ» й заступником директора «Освіторіуму» Юрієм Галецьким. Пан Юрій зазначив, що відкритий до співпраці та запропонував свою допомогу в реалізації деяких подій.

АГ Дніпро Ярмарка

Окрім цього, комунікаційний координатор домовився про співпрацю з керівниками «Профспілкового Клубу «Нове бачення». Вони вже протягом 10 років займаються створенням суспільно-активного ком’юніті на території області та України в цілому. Також займаються організацією й проведенням всеукраїнських дебатних турнірів, як і кординатори Інституту “Республіка”, та обміном з закордонними партнерами.

За словами координаторів, обов’язковим елементом комунікації з усіма учасниками та організаторами заходу «Picnictorium» була коротка презентація діяльності «Інституту «Республіка» та проектів ВІ «Активна Громада», зокрема таких як «Право вибору» та «Задай курс владі».