11 липня, о 12:30 у конференц-залі бізнес-центру «Парус» (вул. Мечникова, 2) відбудеться Форум з протидії політичній корупції “Партійні гроші – під контролем”. На ньому розглянуться питання впровадження та функціонування державного фінансування політичних партій.

Закон про бюджетне фінансування було проголосовано у 2015 році. Однак, у силу він вступив лише 1 липня 2016 року, а механізм звітування партіями про отримані та витрачені кошти було затверджено у червні 2016 року. Чи встигнуть партії подати звіти і отримати кошти? Якою може бути співпраця між контролюючими органами, партіями та громадськими активістами? Чи зменшить закон вплив олігархів на партії, як планувалося?

Учасники:
Наталя Корчак, Голова НАЗК
Максим Саврасов, народний депутат, «Солідарність»
Олена Лєдовських, народний депутат, «Народний Фронт»
Віктор Таран, Голова Центру «Ейдос»
Артем Миргородський, Керівник секретаріату Реанімаційного Пакету Реформ
Ярослав Юрчишин, Виконавчий директор Transparency International Ukraine
Сергій Таран, Міжнародний Інститут Демократій
Андрій Куликов, Громадське радіо
Ольга Безпалько, Рух «Під контролем»
Олександра Скиба, заступник голови Інституту “Республіка”
Представники політичних партій «Об’єднання «Самопоміч», Радикальної партії Ляшка, «Всеукраїнського Об’єднання Батьківщина», «Опозиційний блок».

Організатори заходу: Центр “Ейдос”, Центр демократії та верховенства права, CEDEM, Реанімаційний пакет реформ,Інститут “Республіка”, Міжнародний інститут демократій,  Transparency International Ukraine, Міжнародний фонд “Відродження”.