Тепер дізнатися про публічні консультації можна завдяки онлайн-курсу.

Чудова новина від наших партнерів/колег з Національного Демократичного Інституту (НДІ) та EdEra. 4 лютого стартує онлайн-курс “Публічні консультації”!  до створення якого були долученні представники Інституту “Республіка” (Олександра Гліжинська та Віталій Гліжинський).

Лого

Онлайн-курс розроблений для державних службовців, які працюють над розробкою державних політик і комунікацією з громадянами та стейкхолдерами. В його основі лежать найкращі практики консультацій з громадянами та стейкхолдерами у Великій Британії, Європейському Союзі та Канаді. Він охоплює всі етапи успішного процесу проведення консультацій. Онлайн-курс містить серію відеолекцій від тренерів Секретаріату Кабінету Міністрів України (СКМУ) та українських громадських організацій, а також анімаційні ролики, інфографіки, інтерактивні завдання та тести.

Мета онлайн-курсу: надати практичні навички для розробки та проведення консультацій щодо формування політик.

Презентація онлайн-курсу “Публічні консультації” відбудеться 4 лютого в приміщенні Inveria space, за адресою вул. Володимирська, 49А, секція 1.

Початок заходу о 15:30.

Захід відкритий для державних службовців, представників громадянського суспільства, міжнародних організацій, проєктів міжнародної технічної допомоги, що працюють у сфері розробки політик.

Програма заходу за посиланням.

Онлайн-курс розроблений Національним Демократичним Інститутом (НДІ) у співпраці з Національним агентством України з питань державної служби (НАДС), Секретаріатом Кабінету Міністрів України (СКМУ) та студією онлайн-освіти EdEra за підтримки UKAid.

Всіх охочих відвідати презентацію курсу просимо заповнити реєстраційну форму для участі.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до асистентки програми публічних консультацій Маріам Галстян за електронною адресою: mhalstian@ndi.org.

Примітка. Національний Демократичний Інститут (НДІ) є некомерційною, неурядовою організацією, яка працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі способом залучення громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади.