В Одесі пройде форум на тему “Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами”.

Протягом листопада 2019 – лютого 2020 року у різних містах України буде проведено 10-ть міжрегіональних Форумів. Всі вони присвячені обговоренню конституційного процесу в Україні та побудові відкритого діалогу з громадянами. Метою проведення Форумів є сприяння відкритому діалогу з громадянами щодо конституційного процесу в Україні.

Odesa

Серед спікерів заходу будуть народні депутати України, українські та міжнародні експерти у сфері конституційного права, громадські діячі. Під час заходу відбудеться обговорення таких питань:

  • можливості та перешкоди на шляху демократичного розвитку України;
  • теоретичні аспекти внесення змін до Конституції України;
  • тенденції конституційного процесу в Україні;
  • нові ініціативи щодо зміни Конституції України;
  • конституційні зміни, які потрібні суспільству.

У листопаді – грудні 2019 року вже було проведено 5 публічних форумів в таких містах: Львів, Житомир, Черкаси, Запоріжжя, Київ. До обговорення конституційного процесу долучилося щонайменше 400 учасників, серед яких місцеві активісти, експерти, науковці, лідери і активісти громадських організацій, політичних партій, молодіжних організацій, народні депутати України, депутати місцевих рад, вчителі, журналісти. Під час дискусій учасники пропонували своє бачення конституційного процесу та рекомендації щодо внесення змін до Конституції України, на основі яких громадськими організаціями буде розроблено спільний документ за результатами форумів. Для ознайомлення з форумами, просимо переглянути коротке відео і поширити інформацію про дискусії серед громадян, активістів НУО, політичних партій, медіа та інших зацікавлених груп.

Восьмий міжрегіональний Форум відбудеться – 3 лютого 2019 року у місті Одеса. Детальнішу інформація Ви отримаєте після реєстрації.

Орієнтовний час початку Форуму о 10:30, завершення – о 17:00.

До заходу можуть долучатися активні громадяни, представники місцевих осередків політичних партій, народні депутати України та місцевих рад. А також громадські активісти, експерти, журналісти та інші активні представники громад.

До участі у Форумі, який відбудеться 3 лютого у місті Одеса запрошуються представники (Одеської, Херсонської, Миколаївської) областей. Однак ми не обмежуємо участь  учасників з інших областей.

Усіх охочих долучитися до роботи Форуму “Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами” у місті Одеса просимо обов’язково заповнити реєстраційні форми за посиланнями.

Участь в заході безкоштовна. Організатори покривають витрати на проїзд (за наявності проїзних квитків) та забезпечують обідом.

За додатковою інформацією просимо звертатися до програмного асистента Національного Демократичного Інституту Гліба Міхно, за телефоном (063) 722 39 44 або електронною адресою hmikhno@ndi.org.

Читайте як пройшов Форум в місті Рівне 20 січня – за посиланням.

Примітка. Захід організовує Національний Демократичний Інститут у співпраці з Інститутом “Республіка”, Центром політико-правових реформ (ЦППР), Реанімаційним Пакетом Реформ (РПР), Громадською мережею публічного права та адміністрації UPLAN, за підтримки американського народу наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).