6 квітня активістка “Активної Громади” Запоріжжя  Анна Єрьоменко зустрілась з мером міста Володимиром Буряком, щоправда після тривалого очікування. Місточком для діалогу влади й громади Запоріжжя стали депутати Верховної Ради України Остап Єднак та Ганна Гопко, які відгукнулися на запрошення “Активної Громади” та приїхали до Запоріжжя.

12923131_900676380043798_6213801354705169083_n

Зате в мерії була надзвичайна ситуація коли активісти і депутати не стояли і чекали в лоббі, а зайшли на другий поверх в приймальню міського голови без благословення“, – прокоментував подію Остап Єднак у Facebook.

На зустрічі було домовлено про створення робочої групи з опрацювання програми від громади “Задай курс владі”. Володимир Буряк пообіцяв, що він буде присутнім під час засідання робочої групи у середу 13 квітня

Відомо, що громадськості тяжко було знайти контакт з мером міста. Активісти Всеукраїнської Ініціативи “Активна Громада”  неодноразово писали листи очільнику Запоріжжя, які залишались без відповіді.

Як повідомлялось раніше, депутати також відгукнулись на запрошення представників Всеукраїнської Ініціативи “Активна Громада” у с.Тарасівка Київської області, де аж ніяк не вирішувалось питання з оприлюдненням Генерального плану села.