Активісти “Активної Громади” Тарасівки разом з народним депутатом Остапом Єднаком  та депутатами Тарасівської сільради знову завітали до владних органів села. Цього разу – перевіряти, чи виконав Сизон Володимир обіцянку щодо оприлюднення Генерального плану Тарасівки до 7 квітня 2016 року.

Сільського голову побачити не вдалось, адже як повідомлялось раніше, він взяв двотижневу відпустку. Тож розмову  активісти вели з секретарем виконавчого комітету Тарасівської сільської ради Петриченко Наталією Олегівною.

За її словами, Генеральний план й досі не готовий до оприлюднення, але має з’явитися до вечора.

Остап Єднак, у свою чергу, пообіцяв, що в іншому випадку він приїде також 8 квітня та буде звертатися до Генеральної прокуратури України.

Також активісти оговорили з нардепом інші порушення закону, які мають місце в селі.

Відомо, що станом на 18:00 7 квітня Генеральний план с.Тарасівка ОПРИЛЮДНЕНО на офіційному сайті Тарасівської сільради.

11tarasivka

Однак, за словами координатора Всеукраїнської Ініціативи “Активна Громада” у с.Тарасівка Олександра Іванічева документ є лише “відпискою”, адже він нечетабельний та викладений лише частково.

Це є не що інше як відписка та замилювання очей бо:

1. немає детального плану території затвердженої радою а саме змін до генплану 1987 року в частині кварталів 24 – 25, де стадіон із кварталу 25 перенесений до кварталу 24, позначених на Проекті генплану, що обговорювався на громадських слуханнях 18 липня 2015 року.

2. немає детального плану території затвердженої радою, а саме змін до генплану 1987 року в частині кварталів 3, 31, 35-42, 71,72, 96-103, 122-136, позначених на Проекті генплану, що обговорювався на громадських слуханнях 18 липня 2015 року. Підсумок – немає саме тих частин детального плану територій, в яких відбулися суттєві порушення державних будівельних норм та законів України“, – зауважує він.