1 квітня представники “Активної Громади” с.Тарасівка Олександр Іванічев та Юрій Середа в черговий раз навідалися до сільського голови з вимогою надати Генплан для ознайомлення громадськістю. Цього разу, активісти запросили депутатів Верховної Ради України Ганну Гопко та Остапа Єднака допомогти відстояти Конституційні права громадян на інформацію.

12376634_692157027554317_5887546760109932033_n

Після візиту нардепів, сільський голова терміново пішов у двотижневу відпустку. Про це повідомили Інституту “Республіка”  в секретаріаті сільради. Також секретар додала, що до 7-го квітня 2016 року Генплан села має з’явиться в електронному варіанті. Адже депутати пообіцяли, що звернуться до Генеральної прокуратури України в іншому випадку.

Відео візиту активістів та  депутатів до сільського голови виклали в мережу Інтернет.

За словами координатора Всеукраїнської Ініціативи “Активна Громада” Олександра Іванічева, сільський голова Тарасівки Сизон Володимир Григорович, який перебуває на посту сільського голови з 1994 року, весь час ухилявся від надання доступу до Генерального плану села, вишукуючи найрізноманітніші причини.

На інформаційні запити Іванічева О.В. про надання копій діючого Генерального плану села від 1987 року та детальних планів, затверджених радою в хронологічному порядку, було сказано, що Генплан знаходиться у вільному доступі, показуючи при цьому проект Генерального плану, який обговорювався на громадських слуханнях в 2015 році, що фактично є підміною понять, а не наданням затребуваної інформації. В той же час на інформаційний запит депутата Юрченко Л.І. було надано відповідь, що діючий Генеральний план знаходиться в інституті «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД» на доопрацюванні. На усний запит Депутата Середи Ю.В., стосовно Генерального плану, було рекомендовано звернутись до інституту «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД», хоча розпорядником вказаної містобудівної документації є органи місцевого самоврядування“, – зауважує Олександр Іванічев.

Документ001Документ002Документ003 Документ004 Документ005