Цікаво і змістовно, як зазначають самі учасники, проходять засідання Клубу «Активної Громади» у Скадовську.

Він створений в межах кампанії «Активна Громада: право вибору» на базі міської бібліотеки – філії КЗ Скадовської ЦБС.

скадовськ6

В межах партнерської діяльності проводяться  просвітницькі заходи як з молоддю так і з дорослим поколінням. Метою зустрічей є розвиток активності громади у розбудові демократії в Україні. Засідання проходять в  форматі живих діалогів, дискусій, а також лекцій патріотичного виховання і безпосередньої участі членів клубу в акціях та інших міських заходах.

скадовськ2

13 вересня в міську бібліотеку-філію завітали громадські діячі: почесна мешканка Скадовського району Оксана Білинська та  рідна сестра видатного діяча, героя України В’ячеслава Чорновіла Валентина Чорновіл, а жвавий діалог з учнями ХВУФК вела координаторка «Активної Громади Скадовська» Валентина Пономаренко.

скадовськ5Валентина Чорновіл поділилася теплими спогадами про життя і діяльність непересічної особистості, видатного політика, громадського діяча, правозахисника та свого брата В’ячеслава Чорновола.
Наприкінці зустрічі Оксана Білинська підкреслила значущість нової назви однієї зі скадовських вулиць, яка була названа на честь українського героя.
Отож невипадково ця зустріч відбулася напередодні Міжнародного дня демократії і пройшла в форматі лекції патріотичного виховання з гаслом: «Змінюємо людей, щоб змінити Україну».

скадовськ1

У новому навчальну році вже розпочато заходи з темою: «Абетка громадянської активності» спільно з міською  бібліотекою – філією  КЗ «Скадовська ЦБС» для учнів  Херсонського  Вищого Училища Фізичної Культури , які приїхали до Скадовська з різних куточків України.

«Також у вересні Скадовськ відзначає 124 річницю, отож для знайомства дітей з містом в бібліотеці відбулася зустріч з людиною, котра має активну життєву  позицію, талановитою поетесою Аллою Дєрвоєд, яка багато років вивчає історію нашого краю, та передає свої знання молодому поколінню», – зазначила координатор Валентина Пономаренко.

скадовськ4

А нещодавно, у місті пройшло засідання Клубу, в межах якого відбулася зустріч-дискусія «Незалежність – право вибору українців». Мета заходу – почути думку поколінь та нагадати громадянам про цінність незалежності, також закликати їх до активної участі в розбудові громади та країни в цілому.

Запланована ще низка зустрічей та заходів щодо свідомого вибору та сприянню до залучення молоді в розвитку громад, політичної культури, доброчесності політичних осіб тощо. Тож змінюємо людей, щоб змінити країну, – закликають активісти Клубу «Активної Громади Скадовська».