Містяни активно висловлюють свою думку під час публічної консультації.

Станом на 17 вересня публічна консультація триває у Добропіллі.

«Люди загалом висловлюють свою думку з приводу публічних консультацій. Запитують, відколи влада почала цікавитися думкою громадян, і пропонують нові теми, які можна було б винести на розгляд громади. Окрім того, деякі дякують владі за роботу й довіру», – зазначає регіональний координатор «Активної Громади Добропілля» Сергій Калінін.

Нагадаємо, що публічні консультації – це простий та доступний для всіх інструмент, за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання. Воно виноситься на загальне обговорення, кожен громадянин може висловитися і вплинути на прийняття остаточного рішення.

Жителі міста продовжують обирати: Де розмістити інформаційний екран у м. Добропілля. Маємо наступні результати:

добропилля

Публічна консультація розпочалася з 1 вересня та триватиме до 1 жовтня 2018 року. За допомогою електронного сервісу «Ваша Думка» добропільчани зможуть відправити свою відповідь за посиланням: https://vdmk.org/1094 або СМС з текстом «1094 (пробіл) номер відповіді» на номер 093-177-00-35. Ціна смс згідно з тарифом вашого оператора.

Dobropillia-2

До запропонованих локацій відносяться1. Біля спортивного комплексу; 2. Алея перед міськрадою, пер. Європейський; 3. Центральна площа ім. Арутюнова.

***

Публічні консультації проводяться в межах проекту «Задай курс владі», що впроваджуються у 30 містах по Україні. Долучитися легко і просто до обговорення важливих питань громад.

Примітка. Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).