15409788_1376002092419136_1367190384_o

8 грудня в Кабінеті Міністрів України відбулась зустріч між представниками Інституту “Республіка” та Заступником Міністра інформаційної політики України Артемом Біденко, в ході якої присутні домовилися про посилення інформаційно-просвітницької кампанії стосовно реформи місцевого самоврядування у 2017-му році.

За твердженням учасників зустрічі, ключова з реформ українського сьогодення – реформа місцевого самоврядування. Однак громадяни, промовляючи слово “децентралізація”, часто не розуміють, що ж це за процес та які переваги їх чекатимуть після об’днання. Таке незнання породжує безліч страхів, міфів і маніпуляцій довкола реформи та її успішності, зокрема.

На окрему увагу також заслуговувало питання низької фінансової культури лідерів ОТГ : нераціонального використання коштів, відсутності стратегії тощо.

Тож, присутні дійшли згоди на двосторонню співпрацю у напрямку подальшої розробки, розміщення та поширення інформаційно-просвітницьких матеріалів присвячених роз’ясненню деталей реформи. Також обговорили можливість трансляції просвітницьких відео-роликів на українських телеканалах.

Наприкінці, учасники зусрічі домовилися розпочати підготовку для підписання Меморандуму про співпрацю.

Відомо, що Інститут “Республіка” у 2016 році двічі (у квітні та листопаді) направляв громадську Резолюцію/Петицію до Верховної Ради України, Уряду України та Президента України з вимогою збільшити інформаційно-просвітницьку кампанію з приводу реформ, зокрема, реформи місцевого самоврядування.