“ВАМ ТУТ НЕ ДЕМОКРАТІЯ” – документальна вистава, заснована на реальних історіях переселенців – невдовзі з’явиться на сценах 3 українських міст!

6 -7 серпня – м. Ужгород

13-14 серпня – м. Горішні Плавні (Комсомольськ)

20-21 серпня – м. Маріуполь

Бюрократична машина ламає кожного, хто хоча б одного разу покаже свою слабкість.

вам тут не демократія

Переселенці трьох українських міст – Ужгорода, Маріуполя, Горішніх Плавнів – відчули на собі зашкарублість та незламність існуючого ладу. Одні борються, інші намагаються підлаштуватися, треті – зайняли позицію нейтральності. Але всі потрапляють у замкнене коло, і результат один: система пручається в своєму самозбереженні й ламає долі, перемелюючи людей.

Назва вистави “Вам тут не демократія” – це цитата одного з донорів – людини, унікальна історія якого покладена в основу.

Сучасне мистецтво не містить єдиного поняття. Політичний театр “Post Play ТЕАТР” піднімає питання актуальних, злободенних проблем: як жити далі? яке майбутнє чекає на нас?! якою має бути наша країна? і що ми можемо зробити, аби зламати бюрократичну машину?

Основне завдання театральної вистави “Вам тут не демократія” – розказати людям відверті історії та змусити їх розкрити свої думки. Унікальність постановки у тому, що в ході дійства разом з групою акторів безпосередню участь беруть самі глядачі. Це сучасний інтерактивний вид мистецтва, покликаний залучати людей до загальнодержавних, світових процесів. Саме за допомогою розмови можливо відшукати план порятунку країни.

ВГО “Інститут Республіка” запрошує всіх охочих долучитися до вистави, аби висловити свою думку з приводу того, якою ж все таки має бути наша держава.

Партнером проекту є Регіональне представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта.

Примітка. Народний театр – це театр швидкого реагування, що розповідає про гострі повороти в політиці та соціуму з метою формування взаємопорозуміння в українському суспільстві в пост конфліктній фазі. Проект реалізується Інститутом “Республіка” у співпраці з “Post Play ТЕАТР”. У 2014-2015 роках в рамках проекту були проведені дві вистави – “Дерево життя” (м. Київ) та “Сіра зона” ( м. Запоріжжя).