13, 14 та 15 жовтня Інститут «Республіка» проведе презентацію посібника «Інструментарій для громадян»  у Чернівцях, Івано-Франківську та Хмельницькому.

Мета заходу: донести інформацію учасникам про успішні адвокаційні кампанії місцевого та національного рівня, методів залучення до них активних громадян, а також напрацювати план дій щодо формування локальних ініціатив для вирішення актуальних проблем міст.

Програма заходу містить два блоки:

  1. Презентація посібника
  2. Тренінг “Самоорганізація громадян та впровадження локальних ініціатив”

Під час презентації відбудеться розіграш солодких призів.

Інтерактив, корисну інформацію, гарний настрій та обмін досвідом – гарантуємо!

До участі запрошуємо студентів, журналістів, громадських активістів, представників політичних партій, активних підприємців, усіх небайдужих та активних мешканців Івано-Франківська, Чернівців та Хмельницька.

Щоб взяти участь у заході, потрібно зареєструватись до 10 жовтня за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSczCnmlWulqRnKy6Vy6si33IzsstUgjYkzDhIPIZhGhylFFMw/viewform?c=0&w=1

Після реєстрації протягом доби ви отримаєте підтвердження вашої участі.

Тренери: Скиба Олександра та Віталій Гліжинський, Інститут «Республіка»

Тривалість заходу: 3 години з 15:00 до 18:00 у кожному місті.

Адреса заходу буде повідомлена учасникам після реєстрації.

Контакти: Олександра Скиба, тел.: 097 394-32-15, пошта: Oleksandra.Skyba@gmail.com

Довідка. Презентація відбудеться завдяки підтримці Національному Демократичному Інституту (НДІ), за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерства закордонних справ Канади.