Форум активних громадян

28 – 30 березня Інститут “Республіка”, в рамках діяльності Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада”, проведе Форум Активних Громадян.

На форумі учасники зможуть отримати знання в рамках трьох панелей:

  1. Методи залучення та активізації громадян
  2. Реформи в Україні
  3. Саморозвиток активістів

Форум відбудеться за методикою баркемпу. Учасники зможуть відвідати понад 30 різноманітних навчальних сесій  від провідних експертів громадських, державних та бізнес-структур України, країн ЄС та США.

Партнерами форуму вже виступили Реанімаційний пакет реформ, Центр політичних студій та аналітики, Інститут політичної освіти, Let’s do it Ukraine, DRI, європейська мережа громадських організацій та рухів, що працюють з громадами – ECON. І це лише початок. Остаточний перелік спікерів буде оголошений 25 березня, учасникам, що зареєструються на захід.

Інститут “Республіка” запрошує до участі активних громадян, студентів, представників громадських організацій та рухів, ОСББ та ОСН, представників політичних партій та органів місцевої влади, журналістів з різних куточків України. Загальна кількість учасників – 120 осіб. Відбір буде відбуватись за реєстраційною формою, яку необхідно заповнити до 26 березня. Відібраним учасникам надійде запрошення протягом 2 діб після їх реєстрації.

Попередня програма заходу: Програма_Форум_активних_громадян

Адреса проведення заходу: Петропавлівська Борщагівка, вул Петропавлівська, 24, на кільцевій дорозі

Організатори покривають проїзд, проживання та харчування учасників.

Усі учасники повинні бути присутніми протягом усього форуму.

Захід відбувається за підтримки Національного Демократичного інституту та фінансування від Агентства США з міжнародного розвитку.

За додатковими питаннями звертайтесь за телефоном: (097) 394 32 15; (095) 044 76 00