Команда Житомирського кооперативного коледжу бізнесу та права виборола право захищати своє місто на Національному дебатному турнірі в Києві.

13 квітня в Житомирському державному технологічному університеті команди з 7 ВНЗ міста Житомира змагались у міському дебатному турнірі за право представляти місто на Національному дебатному турнірі, що відбудеться в Києві 29-30 квітня. 16 команд (по 2 учасники) студентів дебатували у два тури на теми виборчої реформи в Україні, а саме: “Квота молоді у виборчих списках”, та у фіналі продискутували про впровадження системи електронного голосування.

Активна Громада Житомир деб

За словами ораганізаторів, студенти показали доволі високий рівень обізнаності в сфері виборчої реформи . Окрім цього, у залі панував запал та ораторство, який відчували гості, члени жюрі та всі присутні на заході. ІІІ та ІІ командні призові місця взяли обидві команди з ЖНАЕУ, які були нагороджені дипломами, цукерками та блокнотиками.

Активна Громада Житомир

У фінальній грі І-ше місце зайняли представники ЖККБП – Игорь Савчук та Артем Коваль. Хлопці отримали дипломами переможців, цукерки, блокноти та кубок переможців. І саме вони поїдуть на Всеукраїнську гру, на якому вся Житомирщина триматиме кулаки за свою команду.

Активна Громада Житомир дебатиТакож було визначено кращого спікера турніру – Илья Назимов, студента Житомирського національного агроекологічного університету. Усіх учасники, що не змогли дійти до фіналу отримали дипломи та неймовірну мотивацію для подальшого розвитку.

“Заходи даного типу дуже корисні як для молоді, так і в цілому для громади. Адже в дискусії молоді люди побачили для себе і показали іншим недоліки та переваги електронного голосування, а також ризики, які можуть виникнути після введення даної системи”, – Олексій Проноза  – організатор, Голова ГО “Молодь за Єдину Україну”, координатор ВІ “Активна Громада” Житомирщини.

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».

Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).