Школярі Добропільщини демонстрували свої інтелектуальні та ораторські здібності на відбірковому етапі дебатного турніру.

У Добропіллі в Центрі дитячої та юнацької творчості 19 квітня відбувся дебатний турнір серед молоді. Ці учні входяить до міської дитячо-юнацької громадської організації «Мрія», яка допомагала ВІ «Активна Громада» в організації турніру.

Активна Громада Добропілля дебати

У дебатах брали участь 16 школярів з міст-супутників: Білицького, Білозерського, Новодонецького – та, власне, із Добропілля. Інтелектуальна гра проводилася як фінальний тур щорічного шкільного конкурсу «Лідер року 2017».

Модератором дебатів став Реваз Татеїшвілі, тренер німецької організації «MID OST», координатор програми «Звичка думати» та тренер ГО «Інша освіта». До складу жюрі запросили представників відділу освіти, відділу сім’ї та молоді міськвиконкому, депутата міської ради та координатора «Активної Громади» в Добропіллі Сергія Калініна.

Активна Громада Добропільщини

Темою дебатів організатори обрали ствердження «Розвиток сучасних технологій шкодить громадсько-політичним процессам у суспільстві».

За підсумком балів переможцями обрали Наталю Дудушко, що представляла ЗОШ №4 та Дмитра Прудника зі школи-інтернату. Вони в змагально-міському конкурсі лідерів посіли другі місця. Тому майбутня поїздка на всеукраїнський дебатний турнір «Активної Громади» в Києві стане своєрідним заохочувальним призом для школярів. Треба зазначити, що загальний залік «Лідера року» дещо відрізнявся від результатів дебатного турніру.

Активна Громада Добропілля

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».

Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).