Понад 200 южненців долучилися до обговорення проблеми відкритих пісочниць та обрали шлях вирішення. 

8 травня завершилася перша публічна консультація, у ході якої мешканці міста Южного мали змогу обрати шлях вирішення місцевої проблеми з допомогою онлайн-платформи «Ваша Думка».

Ще до початку публічної консультації представники ВІ «Активна Громада» цікавились у громадян, які саме варіанти вони можуть запропонувати для розгляду та подальших дій з боку Южненської міської ради у даній сфері.  Кожен озвучений шлях вирішення цього питання був відображений у даній консультації.

Нагадуємо, що жителі Южного обирали – «Як вирішити проблему відкритих пісочниць у м. Южному»

Варіанти відповідей:

  1. Демонтувати пісочниці взагалі
  2. Замінити відкриті пісочниці на закриті з дахом
  3. Залишити без змін

За результатами голосування переважна більшість южненців підтримала другий варіант відповіді, а саме заміну відкритих пісочниць на закриті з дахом.

Результати 08.05.18

«На мою думку, мешканці міста Южного обрали найоптимальніший варіант вирішення із всіх можливих. Вважаю, це значно покращить ситуацію стосовно стану пісочниць. Поки у місті є проблема великої кількості безпритульних тварин, пісочниці на дитячих майданчиках обов`язково повинні бути закритими, і важливо закликати людей не забувати їх закривати, думати про небезпечні наслідки їх байдужості», – зазначив регіональний координатор ВІ «Активна Громада» Андрій Коновалов.

Варто зазначити, що одна із небайдужих мешканок нашого міста  подала проект до Громадського бюджету Южного, який стосується  облаштування всіх дитячих майданчиків міста закритими пісочницями. Після проведення публічної консультації на дану тематику змогли дійти до висновку, що южненці у значній кількості підтримують запропонований варіант вирішення цієї проблеми. У свою чергу влада сприятиме реалізації даної ініціативи в подальшому.

485614586_1_1000x700_detskaya-pesochnitsa-s-kryshkoy-i-kryshoy-borispol

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».

Довідка.  Проект «Задай курс владі» втілюється за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).