Міська рада у Кропивницькому спільно з громадською організацією «Інститутом «Республіка» запустили другу публічну консультацію.

Влада хоче почути думку громади стосовно того, чи  потрібно реконструювати наявні дитячі пісочниці? Про це було повідомлено 23 жовтня, під час прес-конференції у міській раді.

За словами регіонального координатора ВІ «Активна Громада» в Кропивницькому Анатолія Стояна, публічна консультація покликана побудувати місток комунікації влади і громадськості, що має в результаті мету – прийняття відповідного рішення.

Місцева влада хоче до зими впорядкувати наявні дитячі пісочниці, тому пропонується таке питання на ПК:

Як вирішити проблему відкритих дитячих пісочниць у Кропивницькому?

  1. Відремонтувати наявні відкриті пісочниці (усунути існуючі пошкодження, пофарбувати).
  2. Замінити на закриті з дахом (встановити нові конструкції з накриттям).

PK Kropybvyts

«Громада міста хоче зробити дитячі пісочниці безпечними та екологічно чистими для відпочинку малечі міста. Можливим варіантом можуть бути закриті дитячі пісочниці. Публічна консультація – це простий і доступний метод, який дає можливість владі дізнатися думку громадян, а громадськості взяти участь у прийнятті рішень на місцевому рівні з важливих питань суспільного значення», – додає Анатолій.

Публічна консультація розпочинається з 23 жовтня  та триватиме до 7 листопада 2018 року.

За допомогою електронного сервісу «Ваша Думка» кропивничани  зможуть відправити свою відповідь за посиланням:  https://vdmk.org/7778  або СМС з текстом «7778 (пробіл) номер відповіді» на номер 093-177-00-35. Ціна смс згідно з тарифом вашого оператора.

«Думка кропивничан стосовно пріоритетів розвитку дуже важлива для міської влади, зокрема і в такому здавалосяб очевидному питанні, як дитячі пісочниці», – зазначив начальник відділу з питань внутрішньої політики міської ради Сергій Запорожан.

***

Закликаємо жителів бути активними!

Ініціатива впроваджується в межах проекту «Задай курс владі» ВІ «Активна Громада» від Інституту «Республіка».  Разом з  міською радою міста Кропивницького активісти запрошують кропивничан  висловити свою думку!

Довідка.  Проект «Задай курс владі» проваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).