Громада має написати свої побажання щодо активностей під час святкування Дня молоді

26 квітня у Жмеринці стартувала друга публічна консультація влади з громадянами. У рамках цієї консультації громадяни будуть радити місцевій владі, чим має бути наповнене святкування Дня молоді цього року.

До 25 травня жителі міста можуть залишати свої пропозиції за посиланням https://www.vdmk.org/7896, або надіславши СМС-повідомлення з текстом: «7896 (пробіл) (варіант відповіді)» на номер 093-177-00-35  *(вартість смс згідно з тарифом вашого оператора).

ВАЖЛИВО! Свої побажання просимо висловлювати максимально коротко – одним-двома словами.

Жмеринка, ПК-2

Результати будуть оприлюдненні на офіційному веб-сайті Жмеринської міської ради та фейсбук сторінці й сайті Інституту «Республіка».

“По всій Україні зараз відбувається багато публічних консультацій, але наша є унікальною тим, що ми вперше використовуємо відкрите питання. Люди не обирають один із запропонованих варіантів, а можуть писати будь-які свої пропозиції. На мою думку, це наступний крок до народовладдя, оскільки інколи серед готових відповідей може не бути тієї, яка насправді задовільнить усі сторони діалогу”, – говорить регіонльний координатор ВІ “Активна Громада” Андрій Сільченко.

У результаті публічної консультації всі побажання будуть опрацьовані. Думка громади міста буде врахована від час винесення остаточного рішення.

Головний спеціаліст з питань спорту відділу у справах сім’ї, молоді та спорту – В’ячеслав Малюшицький зазначив: “Публічні консультації це чудовий інструмент для діалогу з громадою. Він дає можливості почути активних громадян, які часто можуть запропонувати дуже слушні ідеї для вирішення проблем і покращення добробуту громади.”

Детальнішу інформацію можна отримати у регіонального координатора Інституту «Республіка» Андрія Сільченка за телефоном +380674301554

Публічні консультації проходять у межах проекту «Задай курс владі».

Примітка. Проект «Задай курс владі» втілюється за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).