Учора стали відомі підсумкові результати конкурсу на вибір кращого макету пам’ятника Небесної Сотні, який планують встановити біля Одеської ОДА на проспекті Шевченка. Більшість членів комісії підтримала думку громади щодо кращого макета пам’ятника та віддала перевагу роботі творчої групі під керівництвом відомого одеського скульптора – Михайла Реви. Саме 7 з 12 членів комісії проголосували за цей макет роботи.

212014

На публічній консультації, яку проводила ВІ «Активна Громада» Інституту «Республіка»  спільно з Управлінням містобудування та архітектури Одеської ОДА, робота данного автора також набрала найбільшу кількістьголосів мешканців громади – 19, 24%.

Чухало Юлія

“Коли влада прислуховується до думки громади – це є справжньою демократією. Це те, що всі ми з вами відстоювали під час Революції Гідності”, – говорить регіональний координатор ВІ “Активна Громада” в Одесі Юлія Чухало. – Автор переможець, за умовами Конкурсу, отримає грошову премію в сумі 30 тисяч гривень, яку він побажав передати в три родини загиблих воїнів АТО з Одеської області, які захищали цілісність і незалежність нашої країни.

За словами голови комісії, голови Одеської облради Анатолія Урбанського, депутатський корпус при формуванні бюджету на 2019 рік закладе фінансування на установку пам’ятника. А також буде відкритий спеціальний рахунок для збору коштів, і кожен охочий зможе долучитися.

Нагадаємо, що у виборі кращого макета пам’ятника Небесної Сотні брали участь всі мешканці області. Вибрати потрібний макет можна було трьома способами: на сайті «Ваша Думка», відправивши SMS (у межах публічних консультацій) або проголосувавши на другому поверсі Канатній, 83, де проходила виставка робіт.

Нагадаємо, що публічна консультація проходила в межах проекту «Задай курс владі», що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).