Що для українців означає вільна країна? Що вони готові покласти на ваги незалежності? Жителів 28 міст України знову провокуватиме «Активна Громада» від Інституту «Республіка».

Дата: 22-23-24 серпня

Місце: центральні площі міста

Акція «Зваж свою незалежність» приурочена до Дня народження України. Вона має на меті нагадати громадянам про цінність незалежності та активної участі в побудові своєї громади та країни в цілому.

На центральних площах міста відбуватиметься дійство, під час якого представники команди ВІ «Активна Громада» будуть «зважувати» незалежність. А також громадяни будуть робити маленькі кроки на шляху до побудови справді вільної країни – підписувати звернення/ доручення/ заяву/ скаргу.

У результаті координатори дізнаються в українців, що для них за вагою, важливістю дорівнює незалежності, а також подарують кожному активному українцю – символ волі 😉

Детільніше про місце проведення й час акції дізнавайтеся в регіонального координатора у своєму місті: регіональні представництва.

AFISHA

Акція проходить у 28 містах в межах проекту «Активна Громада: право вибору», що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).