Сумчани продовжують брати участь в обговоренні питання, що винесено на публічну консультацію.

Станом на 16 серпня публічна консультація триває у Сумах. Містяни продовжують обирати: Де розташувати чергову міську точку доступу Wi-Fi для безкоштовного Інтернету. Регіональний координатор ВІ «Активна Громада» у Сумах Михайло Горкуша говорить, що людям цікаво брати участь в публічних консультаціях, адже вони постійно бувають у тих місцях і віддають свої голоси за найкращі, на їхню думку, варіанти.

Наразі, маємо наступні результати:

Суми 16 липня

Публічна консультація триває до 26 серпня включно!

Обрати можна за посиланням: https://vdmk.org/4106 або надіславши СМС з текстом «4106 відповідь» на номер телефону – 093-177-00-35.

Sumy PK, сайт (1)

Пропонується  розташування точки Wi-Fi:

1 – Сквер Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки;

2 – Зона відпочинку біля р. Псел, поблизу мосту (вул. Харківська);

3 – Набережна вздовж Парку культури і відпочинку ім. І. М. Кожедуба;

4 – Парк культури і відпочинку ім. І. М. Кожедуба (р-н атракціонів);

5 – Алея Олімпійської слави.

Нагадаємо, що публічні консультації – це простий та доступний для всіх інструмент, за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання. Воно виноситься на загальне обговорення, кожен громадянин може висловитися і вплинути на прийняття остаточного рішення.

***

Публічні консультації проводяться в межах проекту «Задай курс владі», що впроваджуються у 30 містах по Україні. Долучитися легко і просто до обговорення важливих питань громад.

Примітка. Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).