11 березня в студентському просторі Аура Академіка активісти провели читання програм кандидатів на пост Президента України.

Присутні зауважили, що зустріч пройшла продуктивно. Учасники намалювали портрет ідеального Президента України та його програму.

закарпаття 3

Далі, присутні дізналися про повноваження гаранта Конституції. Потім, проаналізували ще 5 програм кандидатів. Активісти зазначили, що здебільшого програми читаються легко. Щоправда зустрічаються поодинокі жаргонізми, слова на кшталт “хаб”, що є мало зрозумілими.

закарпаття 2

З точки зору риторики, то превалює звернення до емоцій та почуттів. Оцінювачам бракувало цифр та конкретики, шляхів реалізації програми, також складно було ідентифікувати цільову аудиторію до якої спрямовано послання.

закарпаття 1

До прикладу, молоді люди не відчули апеляції кандидатів до них. Виникає питання: “Що далі?” Чи будуть учасники клубу контролювати дотримання програми майбутнім Президентом покаже час, але запит на це  поступово формуватиметься. Таке очікування висловили учасники.

закарпаття 4

Примітка. Захід проведено ВГО “Інститут “Республіка” у партнерстві Ресурсного центру зі сталого розвитку УжНУ та ГО “АураАкадеміка” при підтримці Національного демократичного інституту (НДІ).