У Жмеринці триває публічна консультація щодо святкування Дня молоді

Наприкінці квітня стартувало обговорення щодо наповнення святкування Дня молоді влітку цього року. Свої ідеї жителі міста надсилають за посиланням https://vdmk.org/7896або за допомогою СМС-повідомлення з текстом: «7896 (пробіл) (варіант відповіді)» на номер 093-177-00-35  *(вартість смс згідно з тарифом вашого оператора).

Станом на 14 травня маємо наступні результати:

Жмеринка, ПК-2, проміжні 14.05

Публічна консультація триватиме до 25 травня! Запрошуємо кожного долучитися й висловити свою думку. Представники влади врахують ідеї від громадян під час прийняття остаточного рішення.

ВАЖЛИВО! Свої побажання просимо висловлювати максимально коротко – одним-двома словами.

Жмеринка, ПК-2

– По всій Україні зараз відбувається багато публічних консультацій. Наша унікальна тим, що ми вперше використовуємо відкрите питання. Люди не обирають один із запропонованих варіантів, а можуть писати будь-які свої пропозиції. На мою думку, це наступний крок до народовладдя, оскільки інколи серед готових відповідей може не бути тієї, яка насправді задовільнить усі сторони діалогу, – говорить регіональний координатор ВІ «Активна Громада» Андрій Сільченко.

Детальнішу інформацію можна отримати у регіонального координатора Інституту «Республіка» Андрія Сільченка за телефоном +380674301554

Публічні консультації проходять у межах проекту «Задай курс владі».

ПриміткаПроект «Задай курс владі» втілюється за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).