У британському форматі парламентських дебатів молодь Запоріжжя вчилася чітко формулювати думки, відстоювати свою позицію, аргументовано та логічно вибудовувати промову.

9 квітня на базі Класичного приватного університету відбувся запорізький етап усеукраїнського дебатного турніру для молоді. До участі в турнірі долучено 24 міст України, його організатором виступає ВІ «Активна Громада» ВГО «Інститут «Республіка».

Активна Громада Запоріжжя дебати

У змаганнях взяли участь студенти запорізьких вищих навчальних закладів та школярі старших класів. У британському форматі парламентських дебатів молодь вчилася чітко формулювати думки, відстоювати свою позицію, аргументовано та логічно вибудовувати промову і, звісно, злагоджено працювати в команді заради бажаного  результату.

Активна Громада Запоріжжя

Після двох етапів запеклих обговорень, аргументованих виступів та чітких відповідей на каверзні запитання було визначено переможців:

1 місце – Антон Літвіненко і Олександр Чеботарьов (команда «Резонанс», об’єднана від ЗНУ та ЗДІА)

2 місце – Ірина Похильченко і Єлизавета Патюпкіна (команда «breaking beds», об’єднана від ЗДІА та ЗСШ №7)

3 місце – Віктор Яценко і Олена Альошина (команда «Зенон», об’єднана від ЗНТУ та ЕПК ЗНУ)

Активна Громада Запоріжжя 1

Команда, що в завзятій боротьбі виборола почесне перше місце, окрім кубку, отримала право захищати честь Запоріжжя на фінальному всеукраїнському етапі турніру в Києві. Усі учасники були відзначені заохочувальними призами та грамотами.

Перед проведенням турніру для бажаючих було проведено 4 майстер-класи, на яких можна було ознайомитися з форматом дебатів, їх правилами та провести тренувальну гру. Майстер-класи проводилися на базі ЗДІА, КПУ та соціального коворкінгу «СпільноHUB».

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».
Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).