Представники місцевої влади цікавляться у южненців, які з дворів першого мікрорайону міста  потребують заміну освітлення насамперед.

21 червня у Южному стартувала публічна консультація, у ході якої мешканці міста мають можливість висловити думку щодо першочерговості освітлення дворів. Представники міськвиконкому разом із комунальними підприємствами міста планують поступову  заміну світильників вуличного освітлення на світлодіодні. Стосовно цього влада хоче порадитись із южненцями, дізнатись, що думають громадяни з приводу роботи у даному напрямку.

Питання, винесене на публічну консультацію, звучить так: «Які з дворів першого мікрорайону м.Южне потребують першочергового встановлення вуличних світильників?»

Варіанти відповідей:

  1. Приморська 19
  2. Приморська 21
  3. Будівельників 3
  4. Будівельників 9
  5. Григорівського Десанту 12
  6. Миру 20

Uzhne PR-2

Нагадаємо, що 21 березня 2018 року у Южному було підписано Меморандум про співпрацю між міською радою та Інститутом «Республіка». Згідно одного з пунктів Меморандуму Южненська міська рада підтримала впровадження у нашому місті такого інструменту громадської участі, як публічні консультації.

«Дуже важливо, коли влада міста цікавиться думкою громади стосовно вирішення тієї чи іншої проблеми місцевого рівня. Коли у ході прийняття рішення представники міськвиконкому радяться із мешканцями міста, враховують думку більшості. Вважаю публічні консультації дуже зручним, доступним та простим у використанні інструментом. Маємо надію, що Южненська міська рада буде частіше використовувати дану можливість для підтримання діалогу із громадою міста. Бо, згідно з результатами проведених нами щотижневих інформаційних годин, жителі Южного мають неабияке бажання користуватися даним інструментом, прагнуть, аби місцева рада дослухалась до їхньої думки під час прийняття тих чи інших рішень», – зазначив регіональний координатор ВІ «Активна Громада у м. Южному Андрій Коновалов.

Тож представники ВІ «Активна Громада» спільно із представниками влади міста запрошують южненців взяти участь у запропонованій публічній консультації та висловити своє бачення з даного питання.

Публічна консультація триватиме до 5 липня поточного року. Свою думку можна висловити за допомогою електронного сервісу «Ваша Думка», відправивши свою відповідь за посиланням: https://vdmk.org/6962 або СМС з текстом «6962 (пробіл) номер відповіді» на номер 093-177-00-35. Ціна смс згідно з тарифом вашого оператора.

Примітка:

  • Публічна консультація – це інструмент прямої демократії за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання.
  • Результати публічної консультації будуть винесені на обговорення під час прийняття рішень місцевою владою.

Проект «Задай курс владі», у межах якого впроваджуються публічна консультація, втілюється за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).