Мешканці села Тернова, що на Харківщині, продовжують долучатися до публічної консультації для визначення, що повино бути на місці пустиря по вул. Центральна (пустир навпроти школи). 

Публічна консультація в селі Тернова почалася 25 липня та триватиме до 30 серпня. За цей час, участь в обговорені взяли 40 осіб. Запрошуємо усіх, хто ще не долучився до обговорення, взяти участь у публічній консультації. Обирайте, що, на Вашу думку, повинно бути на місці пустиря по вулиці Центральній (навпроти школи).

Станом на 12 серпня маємо наступні результати:

пк харків.

Як бачимо, більшість учасників публічної консультації віддали перевагу другому варіанту – “парк відпочинку”. За нього віддали свої голоси 30 осіб.

Усі бажаючі можуть надсилати свої пропозиції за посиланням: https://vdmk.org/9761 або за допомогою СМС на номер 093-177-00-35 з текстом «9761 (пробіл) номер відповіді». *(вартість смс згідно з тарифом вашого оператора).

Публічна консультація організована Введинською селищною радою спільно з ВІ “Активна Громада”. Саме головиня Введинської селищної ради, Ганна Геращенко, звернулася до координаторів ВІ “Активна Громада”. Вона ініціювала початок публічної консультації для покращення інфораструктури на місці пустиря. Питання, яке винесено для обговорення за допомогою публічної консультації дуже важливе, адже протягом довгого часу не вирішувалося. Після війни на цьому місці було кладовище, в 1960-х рр. – футбольне поле. З початком незалежності розпочалося будівництво церкви, але через брак коштів її так і не добудували. Тепер, мешканці села Тернова мають можливість самостійно вирішити, що буде на місці пустиря.

Усі бажаючі можуть проголосувати за наведені нижче варіанти:

Веденка

Маємо перші результати, де громадяни підтримали ініціативу головині Введинської селищної ради – Геращенко Ганни Юріївни. Це показник того, що громадяни готові впливати на зміни у себе на місцях, а влада в свою чергу готова до них дослухатися. Я вважаю, що спільне вирішення питання “що побудувати на місці пустиря по вул. Центральна?” стане гарним початком діалогу між владою та місцевими мешканцями. Сподіваємося, що ця перша публічна консультація дасть поштовх до використання такого інстурменту, як “публічні консультації” для вирішення інших питань. А ми, в свою чергу, будемо й надалі допомагати їм у цьому, – розповідає регіональний координатор ВІ “Активна Громада” Андрій Руденко.

За додатковою інформацією звертайтеся до Олександри Щукіної тел. (063) 111 – 10 – 09, регіональна координаторка ВІ «Активна Громада».

Публічні консультації проходять у межах проекту «Задай курс владі» за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).