У Первозванівській ОТГ триває публічна консультація стосовно заходу, який буде проведено на День Незалежності України. 

24 серпня всі ми традиційно святкуватимемо День Незалежності України. Це одне з найголовніших свят для українців, що символізує нашу незалежність та єдність. Вже звично, що цей день є вихідним та асоціюється з проведенням військового параду. Однак, святкувати його можна по-різному.

У Первозванівській сільській ОТГ вирішили порадитися з місцевими мешканцями щодо заходу, який би вони хотіли відвідати у цей день. Для того аби дізнатися їх думку було вирішено обговорити за допомогою публічної консультації питання “який захід Ви очікуєте найбільше на день Незалежності України в Первозванівській сільській ОТГ?”

Станом на 13 серпня маємо наступні результати:

пк первозванівська отг

Публічна консультація розпочалася 6 серпня та триватиме до 21 серпня. За цей час місцеві жителі можуть обрати один з трьох можливих варіантів святкування Дня Незалежності, а саме:

  1. Виставку декоративно – ужиткового мистецтва.
  2. Святковий концерт місцевого колективу.
  3. Святкову дискотеку.

Усі бажаючі можуть надсилати свої варіанти за посиланням: https://vdmk.org/3854 або СМС з текстом «3854 (пробіл) номер відповіді” на номер 093-177-00-35.

PK Pervozvanivka

Проведення публічної консультації в Первозванівській сільській ОТГ ініціювали члени Клубу “Активної Громади” цього села під час проведення тренінгу. Ідею підтримала сільська влада на чолі з Первозванівською сільською головинею Парасковією Мудрак. Також, інформацію про публічні консультації поширює серед населення сільська бібліотекарка, членкиня активної команди Ольга Ключнікова та 6 її помічників. Вони запрошують односельчан висловлювати свою думку з питання, яке винесено на обговорення та бути активними. Як бачимо люди охоче долучаються, вже проголосувало 84 мешканці. Їм цікаво який захід набере найбільшу кількість голосів. Такі кроки допомагають налагоджувати реальний діалог між владою та громадянами, – розповідає регіональний координатор ВІ “Активна Громада” Анатолій Стоян.

Публічна консультація – це один з інструментів демократичного впливу громадян на суспільно-важливі рішення, які приймають органи влади. Результати публічної консультації будуть прийнятті місцевою владою до уваги під час остаточного прийняття рішення.

За більш детальною інформацією звертайтеся до регіонального координатора ВІ «Активна Громада» Анатолія Стояна тел. (095) 166-39-29.

 Примітка. Публічні консультації проходять у межах проекту «Задай курс владі» за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).