Умієш красиво говорити, можеш відстояти власну думку та переконати опонента? – Тоді тобі на дебатні турніри з політичних реформ від Інституту “Республіка”

Запрошуємо активну молодь – студентів 1-2 курсів, школярів старших класів на відбіркові дебатні ігри. Турнір відбудеться в межах проекту “Активна Громада: право вибору”, що реалізовується в 30-ти містах.

Debate

Гра дебати націлені на підвищення свідомості та політичної просвіти молоді, залучення її до дискусії про політичні реформи, розвиток потенціалу та творчих здібностей. Інтелектуальні битви відбуватимуться за британським форматом на теми:

  • виборча реформа
  • політичні фінанси
  • антикорупцйна реформа

Команда переможців у кожному з 30 міст отримає кубок та можливість поїхати на Національний дебатний турнір, що відбудеться у Києві. У фінальній грі зійдуться представники  з різних куточків України, які боротимуться за змагатимуться за перемогу та головний приз!

Детальнішу інформацію можна отримати в регіональних координаторів ВІ “Активна Громада” у своєму місті, контакти:  http://inrespublica.org.ua/regionalni-predstavnytstva/ 

Зазначимо, що минулого року переможцями Національного дебатного турніру стала команда з Сум, яка отримала головний приз – освітню подорож до Польщі від партнерів – Українсько-польського центр освіти «UniverPL».

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка». Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).