Протягом двох місяців мешканці Полтави обирають, на честь якого видатного діяча, чиє ім’я пов’язане з Полтавщиною, буде називатися Міжнародний аеропорт «Полтава».

Висловити думку полтваці мають змогу завдяки публічній консультації. Це інструмент, який використовується для комунікації між владою та громадськістю, аби спільно вирішувати суспільно важливі питання. Кожен громадянин може висловитися і вплинути на прийняття остаточного рішення.

На Полтавщині громадськість міркує, на честь якого визначного діяча має бути названий Міжнародний аеропорт «Полтава». Серед можливих варіантів – Микола Гоголь, Іван Котляревський, Іван Мазепа, Симон Петлюра, Григорій Сковорода.

Станом на 21 березня думки громадян розподілилися наступним чином:

Зняток екрану з 2018-03-21 11-48-08 (1)

Нагадаємо, що Полтавщина стала першою областю, де стартували публічні консультації за ініціативи Полтавської обласної ради та в межах кампанії, яку реалізує ВІ «Активна Громада» від Інституту «Республіка». У планах громадської організації – проведення консультацій по всіх регіонах України, у 30 містах.

Хто ще не встиг висловити свою думку – встигніть це зробити на ресурсі “Ваша Думка” – https://vdmk.org/3011

АБО –  відправи SMS «3011(пробіл)цифра відповіді» на номер 093-177-00-35 (вартість SMS згідно з тарифами оператора).

Публічна консультація триває до 31 березня 2018 року.

Довідка.  Проект «Задай курс владі» втілюється за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).