В Україні пройде серія форумів на тему “Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами”.

Останнім часом ми, українці, багато чуємо про зміни до Конституції, однак чи розуміємо ми, які саме зміни на нас чекають. Конституція в кожній державі є головним законом і прийняття будь-яких змін до Конституції є надважливим процесом. Якщо Вас цікавлять питання змін до Конституції, ви хочете знати більше та готові висловити свою думку, тоді запрошуємо Вас разом обговорити це питання.

Протягом листопада 2019 – лютого 2020 року у різних містах України буде проведено 10-ть міжрегіональних Форумів. Всі вони присвячені обговоренню конституційного процесу в Україні та побудові відкритого діалогу з громадянами. Метою проведення Форумів є сприяння відкритому діалогу з громадянами щодо конституційного процесу в Україні.

Серед спікерів заходу будуть народні депутати України, українські та міжнародні експерти у сфері конституційного права, громадські діячі. Усі разом ми зможемо обговорити такі питаннями, як:

  • можливості та перешкоди на шляху демократичного розвитку України;
  • теоретичні аспекти внесення змін до Конституції України;
  • тенденції конституційного процесу в Україні;
  • нові ініціативи щодо зміни Конституції України;
  • конституційні зміни, які потрібні суспільству.

Перший міжрегіональний Форум відбудеться 18 листопада 2019 року у місті Львів.

Початок Форуму о 10:30, завершення – о 17:00.

74634315_1016422378697635_5578505391802679296_n

До заходу можуть долучатися активні громадяни, представники місцевих осередків політичних партій, народні депутати України та місцевих рад. А також громадські активісти, експерти, журналісти та інші активні представники громад.

До участі у Форумі, який відбудеться 18 листопада у Львові запрошуються представники Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Волинської та Рівненської областей. Однак ми не обмежуємо участь  учасників з інших областей.

Усіх охочих долучитися до роботи Форуму “Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами” у Львові просимо заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Лише зареєстрованим учасникам буде надіслано офіційне запрошення з детальною  програмою заходу та місцем проведення Форуму.

Участь в заході безкоштовна. Організатори покривають витрати на проїзд (за наявності проїзних квитків) та забезпечують обідом.

За додатковою інформацією просимо звертатися до програмного асистента Національного Демократичного Інституту Гліба Міхно, за телефоном (063) 722 39 44 або електронною адресою hmikhno@ndi.org.

Примітка. Захід організовує Національний Демократичний Інститут у співпраці з Інститутом “Республіка”, Центром політико-правових реформ (ЦППР), Реанімаційним Пакетом Реформ (РПР), Громадською мережею публічного права та адміністрації UPLAN, за підтримки американського народу наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).