Під час проведення публічної консультації громадяни обиратимуть місце для створення сучасного скверу.

2 квітня у Кам’янці-Подільському відбулася прес-конференція за участі представників місцевої влади, на якій представили першу консультацію з громадянами. Жителі Кам’янця-Подільського обиратимуть – «Де першочергово варто облаштувати сучасний сквер?»

Серед варіантів:

  1. Позаду Ратуші (пл. Польський ринок)
  2. Над каньйоном на Руських фільварках (вул. І. Франка, 3)
  3. В районі військового містечка (вул. Вокзальна, 89)

 

PK Kamianets (2)

Зазначимо, що 19 березня був підписаний меморандум з мером Кам’янця-Подільського – Михайлом Сімашкевичем та громадською організацією «ВГО «Інститут «Республіка». Відтак, у межах співпраці в місті періодично будуть проводитися публічні консультації з громадянами.

 Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабій зауважив: «Дії міської влади мають бути не тільки зрозумілими громаді, а й підтримані нею. Інколи легше народити в голові думку, чим вивести її в люди. Місто має багатий досвід спільних громадських проектів. Один з таких – проект «Теплий дім», де мешканці будинку та місцева влада утеплюють споруди за фінансуванням витрат 50х50. Проект «Задай курс владі», а зокрема новий інструмент «публічні консультації», якраз і має допомогти у становленні спільного діалогу між владою та громадою».

Висловити свою думку зможе кожен кам’янчанин за допомогою платформи «Ваша думка»: відправивши СМС «3841(пробіл)номер відповіді, на номер 093-177-00-35, або за посиланням: vdmk.org/3841

Кам'янець-Подільський ПК

У місті запроваджуються нові стандарти якості життя і один з них – це створення найбільш наближених до людей територій комфортного відпочинку: сквери, дитячі майданчики, спортивні зони. Такі проекти треба виконувати обов’язково порадившись з мешканцями та за їх максимальною участю.

 Кам’янчани, будьте активні – оберіть місце для відпочинку в рідному місті!

 Публічна консультація триватиме до 2 травня 2018 року включно.

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка». Проект «Задай курс владі» втілюється за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).

Контакти: регіональний координатор проектів ВІ «Активна Громада» у Кам’янці-Подільському – Михайло Будурович, телефон: 097 858 06 31, e-mail: misha1996forever@gmail.com, комунікаційний координатор ВІ «Активна Громада» – Христина Будурович, телефон: 097 858 06 64,  Russu.Kris@gmail.com